Privātums

Portāla privātuma politika

1. Visi monday.lv (turpmāk tekstā lietots Portāls) lietotāju dati tiek aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Datu apstrāde tiek veikta saskaņā ar vispārējiem principiem par personas datu apstrādi, kas ir noteikts Latvijas likumos.

2. Reģistrējoties kā Portāla lietotājs persona (fiziska vai juridiska) piekrīt, ka lietotāja profila dati tiks apstrādāti. Reģistrētie lietotāji, ieejot portālā atkārtoti, uzreiz nonāk satura lapu jaunumu sadaļā.

3. Katrs reģistrētais Portāla lietotājs apzinās un piekrīt, ka viņa kā lietotāja publicētie profila dati ir publiski pieejami visiem pārējiem portāla lietotājiem, un ka šo datu izmantošana nav atkarīga no Izdevēja.

4. Lietotāju sniegtā informācija tiek apkopota un izmantota, lai nodrošinātu, uzturētu, aizsargātu un uzlabotu saturu un citus Portāla pakalpojumus, izstrādātu jaunus piedavājumus.

5. Administrācija var izmantot lietotāja kontaktinformāciju, lai nosūtītu informāciju par Portāla satura jaunumiem, pakalpojumiem, notikumiem. Lietotājs var izmantot konta iestatījumus, lai atteiktos no Portāla paziņojumiem.

6. Portāls, veicot savas iekšējās aptaujas vai piedāvājot personības testus, var lūgt lietotājus dalīties ar papildus informāciju tādu kā profesija, aptuvenais ienākumu līmenis, izglītība, dzimums u.c. nesensitīvu informāciju. Šī informācija tiek izmantota tikai apkopotā un anonīmā veidā, un lietotājs netiek identifcēts saistībā ar tā sniegtajām atbildēm.

7. Ja lietotājs raksta komentārus, kas ir agresīvi, aizskaroši, naidu vai diskrimināciju kurinoši, Portāla administrators šādus komentārus dzēš un patur tiesības atklāt lietotāja identitāti vai pat bloķēt šīs IP adreses lietotāja pieeju Portālam. Lietotājiem stingri aizliegts komentāru sadaļā, izvietot savas reklāmas. Arī šajos gadījumos, komentārs tiks dzēsts un Portāls var identificēt, izsekot un sazināsies ar sludinājuma izvietotāju.

8. Portāls nav adresēts bērniem, tāpēc tā administrācija neuzņemas atbildību, ja tā reģistrētais lietotājs ir jaunāks par četrpadsmit gadiem un ja viņš/viņa sniedz informāciju par sevi, piedalās aptaujās vai testos.

9. Portāla sīkdatnes un servera žurnāls vāc un apkopo informāciju par lietotāja aktivitāti portālā. Sīkdatņu nodrošinātā informācija paredz analizēt lietotāja uzturēšanās ilgumu, navigācijas ceļus, IP adresi, no kuras lietotājs ienāk portālā, lietotāja satura izmantošanas veidus (piemēram, portāla fotogrāfiju lejupielādēšanu), vai atkārtotu ieeju portālā. Šajā gadījumā portāls neveic lietotāja identifikāciju, un lietotājam netiek pieprasīta personiska rakstura informācija.

10. Portāls var izmantot citu interneta lapu saites uz to materiāliem. Ja lietotājs seko šīm saitēm, Portāls neuzņemas atbildību par trešo pušu realizēto privātuma politiku. Mēs aicinām izlasīt šo vietņu privātuma politiku.

11. Portāls nesniedz trešajām pusēm informāciju par lietotāju darījumiem un aktivitātēm portālā, ja vien to nepieprasa LR tiesībsargājošās iestādes saskaņā ar likumdošanas aktiem.

12. Ievietojot jebkādu informāciju, lietotājs uzņemas pilnu atbildību par savu rīcību un tās sekām.

13. Ja Portāls maina savu privātuma politiku, tas netiek paziņots lietotājam individuāli. Visas izmaiņas tiek publicētas šajā portālā.

Paldies

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!