Iedvesmai, Pauze | Monday, foto-www.bigstockphoto.com

Pastāsts par ķibeli, steigu, paštaisnumu un cilvēcību

Ārsts, jurists, mazs zēns un mācītājs gadījās kopā kādā svētdienas izbraucienā ar mazu lidmašīnu. Pēkšņi lidmašīnai gadījās ķibele ar dzinēju, un, neskatoties uz pilota visprofesionālāko rīcību un pūlēm, lidmašīna sāka krist lejup. Tad pilots pameta izpletņus uz pasažieru pusi un teica, lai glābjas ka svar, lecot laukā, un pats arī izlēca. Diemžēl izrādījās, ka ir tikai trīs parašūti. Ārsts pirmais paķēra parašūtu, teikdams: “Esmu ārsts, es glābju dzīvības, tāpēc man jādzīvo”.

Tad jurists pagrāba parašūta somu un teica: “ Esmu jurists, un juristi ir paši gudrākie cilvēki uz pasaules, tāpēc esmu pelnījis dzīvot”.

Macītājs palūkojās uz zēnu, paņēma somu un pameto to zēnam, teikdams: “Mans dēls, esmu dzīvojis ilgu un pilnasinīgu dzīvi. Tu esi jauns un tev visa dzīve vēl tikai priekšā. Ņem pēdējo parašūtu, lec un dzīvo mierā”

Mazais zēns noķēra parašūta somu, bet meta to atpakaļ mācītājam un sacīja: “Neuztraucies, Tēvs, un ņem to atpakaļ! Pasaulē gudrākais vīrs tikko paķēra manu skolas mugursomu un izlēca laukā”

Mācības:

Lēnāk par tiltu, draugi!

Dots devējam atdodas!

Tavs amats nav tas, ka nosaka, kas tu esi. To nosaka tas, cik tevī ir cilvēcības.

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!