Mode, Monday iedvesma, Stils Kuriem zīmoliem sekot? | Monday, foto Marc Litvyakoff, zīmola NARCISS kolekcija

Kuriem modes zīmoliem sekot?

Pagājušajā sestdienā tika aizvadīta jau divdesmitā Rīgas Modes Nedēļa. Tās rīkotāja Baltijas Modes Federācijas prezidente Jeļena Strahova ar apbrīnojamu enerģiiju un atbildību jau desmito gadu pulcē labākos pašmāju modes dizainerus un zīmolus vienkopus, radot svētkus visiem Latvijas modes mīļotājiem. Par to, ka šis pasākums kļūst arvien vērienīgāks liecina fakts, ka jau vairākus gadus Rīgas Modes nedēļas viesi ir arī starptautisko mediju pārstāvji, tajā skaitā arī Vogue Italia, kā arī pārstāvji no Krievijas un citām valstīm, turklāt šogad pirmo reizi Rīgas Modes nedēļas sadarbības partneris bija starptautiskais TV kanāls Euronews. Monday sniedz ieskatu, mūsuprāt, spilgtākajās un atmiņā paliekošākajās modes zīmolu kolekcijās, kas tika demonstrētas šajā modes nedēļā.

Maigās svārstības

M Couture ir salīdzinoši jauns modes zīmols, kurš pagājušajā gadā saņēma Latvijas Modes un Stila balvu nominācijā Labākā debija. Mums ir pamatotas aizdomas, ka itin drīz šis zīmols tiks izvirzīts nominācijai Gada modes zīmols.  M Couture tērpus raksturo izsmalcināts siluets, tīras krāsas un pāri visam nebeidzama sievišķība. Rudens – ziemas kolekcijas tērpi papildināti ar brīnišķīgām un aizkustinošām pingvīnu apdrukām. Vienā vārdā – satriecioši!

BeFunky_MCouture_mazaka.jpg

Sievišķīgs spēks

Modes zīmola NARCISS rudens – ziemas kolekcijā dominē sarkans un melns – šis krāsu salikums sniedz pārliecību un spēku ikvienai sievietei. Zīmols NARCISS veiksmīgi darbojas ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Šobrīd tērpi ir nopērkami butikos Londonā, Dubajā, Maskavā un citur. Mūsprāt, NARCISS radītie tērpi ir lieliski kā ikdienas gaitās, tā arī svinīgākos pasākumos.

BeFunky_narciss_.jpg

Jaunības eliksīrs

Viena no, mūsuprāt, spēcīgākajiem Latvijas modes zīmoliem Be Carousell raksturīgākā iezīme ir absolūts mini! Rudens –ziemas kolekcijā izsmalcinātās un ar ādas detaļām greznotās kleitas papildina žaketes un pagarināta silueta vestes, kas lieliski iederēsies arī lietišķas sievietes garderobē.  Savukārt, ja ikdienā valkāt mini neatļaujies, tad ballītē Be Carousell kleita būs piemērota, jo ļaus justies īpaši pievilcīgai!

BeFunky_BeCarousellmazaka.jpg

Mazāk ir vairāk

Iespējams, labākā pašmāju unisex džinsu zīmola One Wolf tērpi nākamās sezonas rudens – ziemas kolekcijā ieguvuši arvien sievišķīgākas aprises. Lai arī kolekcijā dominē oversized mēteļi un slēpti sievišķīgas kleitas, tomēr kopumā tērpi veido valdzinošu un izsmalcinātu ansambli. Mūsu favorīts – kreklkleitas maigos toņos.

BeFunky_OneWolf.jpg

Pērles un mežģīnes

Zīmola KatyaKatya Shehurina, kurš ārpus Latvijas vairāk pazīstams tieši kā kāzu tērpu radītājs, vadmotīvs joprojām ir sievišķība un mežģīnes. Lai arī kolekcijā parādījušās krāsas, tomēr zīmols nepārsteidz. Taču mēs nevaram beigt sajūsmināties par vieglo un tik izsmalcināto sajūtu, ko sniedz KatyaKatya Shehurina radītās kleitas. Un, protams, bez kāzu kleitām neiztikt! Tās ir elpu aizraujošas un viena par otru skaistākas!

BeFunky_KatyaKatyaShehurina.jpg

Avangarda pieskāriens

Dizaineres Baibas Ladigas, kas pēc sešiem Ķīnā pavadītiem gadiem, ir atgriezusies uz dzīvi Latvijā, kolekcijā dominē āda un grafiskas apdrukas, kas papildinātas ar stilizētu ķīnietes portretu. Kopumā kolekcija ir avangardiska (skatei īpaši radīti apavi!), tajā pašā laikā valkājama, turklāt papildināta ar fantastiskām cluch tipa somiņām. Ļoti gaidīsim dizaineres pavasara – vasaras kolekciju nākamajā Rīgas Modes nedēļā!

BeFunky_BaibaLadiga.jpg

One Komentārs

  1. chanele
    21/09/2014 21:11 | Saite

    kaut kas ne sis un ne tas, vispaar garaam…. pirmais bolje menjee….br

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!