Iedvesmai, Kafijas pauze, Pauze | foto-www.bigstockphoto.com

Kāpēc vērts darīt visus darbus ar sirdi?

Kāds namdaris bija gatavs doties pensijā. Viņš izstāstīja savam darba devējam savu plānu pamest ēku būvniecības biznesu, lai sāktu  dzīvot nesteidzīgu dzīvi kopā ar sievu un pavadītu laiku ar jau sakuplojušo ģimeni.

Namdara priekšniekam bija žēl zaudēt tik labu darbinieku, tāpēc viņš kā personīgu pakalpojumu palūdza sirmgalvim uzcelt vēl vienu māju pirms došanās pensijā. Namdaris piekrita, taču bija acīm redzams, ka viņš savu darbu vairs neveica no sirds. Viņš vairs neizpaudās ar īpašu meistarību un pat izmantoja zemākas kvalitātes materiālus. Tas bija skumjš veids, kā izbeigt karjeru.

Kad namdaris bija pabeidzis savu darbu, viņa darba devējs nāca pārbaudīt māju. Tad viņš pasniedza durvju atslēgu namdarim un sacīja: “Šī ir Jūsu māja, mana dāvana Jums.”

Namdaris biju satriekts. Kāds kauns! Ja viņš būtu zinājis, ka būvē māju sev, viņš visu būtu darījis pavisam citādāk.

Tikpat neuzmanīgi mēs veidojam savu dzīvi, bet vēlāk skumji atzīstam, ka mums jādzīvo namā, ko paši esam uzbūvējuši. Mēs nevaram pagriezt laiku atpakaļ, taču mums gluži kā namdarim, katru dienu ir iespēja iesist kādu naglu vai pat uzcelt sava topošā nama sienu. Attieksme un izvēles, ko izdarām šodien, palīdz būvēt māju, kurā dzīvosim rīt. Tāpēc būvēsim gudri!

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!