Mode, Stils Kam jābūt tavā garderobē šoruden? | Monday, modes nama Etro rudens/ziemas 2014 kampaņas foto

Kam jābūt tavā garderobē šoruden?

Kuras aktuālākās rudens modes tendences varam ieviest savā ikdienas garderobē – smeļamies iedvedsmu no trīs spožām modes pasaules insaiderēm – uzņēmējas Miroslavas Dumas, stila ikonas Viktorijas Bekhemas un supermodeles Karas Deleviņjas.

 

ModeMonday.jpg

Uzņēmēja Miroslava Duma ir viena no visu laiku veiksmīgākajām Krievijas sabiedrības dāmām un blogerēm, kura, pateicoties izcilai gaumei un naudai, ātri vien iemantoja visietekmīgāko Parīzes, Milānas un Ņujorkas modes namu un modes apskatnieku simpātijas. Viktorija Bekhema pēc deviņdesmito gadu supergrupas Spice Girls izjukšanas un neveiksmīgas solo mākslinieces karjeras uzsākšanas kā fēnikss no pelniem pamodās modes lauciņā. Un ar to viņa trāpīja desmitniekā! Mērķtiecīgi vairāku gadu garumā slīpējot savu stilu, viņa kļuvusi ne vien par stila ikonu, bet nesen guvusi atzinību ar savu pirms 5 gadiem dibināto modes zīmolu Victoria Beckham – bijusī Posh Spice šogad atzīta par gada veiksmīgāko uzņēmēju Lielbritānijā. Savukārt britu izcelsmes modele Kara Deleviņja (Cara Delevigne) ir šī brīža pieprasītākā supermodele pasaulē, kura ne vien defilē visietekmīgāko modes zīmolu skatēs un ir luksusa kosmētikas zīmolu seja, bet arī pievērsusies arī mūzikai – viņa fimējusies ekstravagantās grupas Die Antwoord jaunākajā video, kā arī runā, ka drīz vien mēs dzirdēsim viņas un Farela Viljamsa (Pharell Williams) sadarbības augļus. Un, ja atgriežamies pie modes – Kara ir īsta modes huligāne. Monday izpētīja šo meiteņu aktuālo rudens garderobi un, ņemot vērā karstākās modes aktualitātes, apkopojām piecas šī rudens must have modes lietas.

 

 

Pelēks visdažādākajās nokrāsās

Sākot no maiga pūpolu pelēka līdz pat asfalta piesātinātajam tonim – tāds ir šī rudens pelēkais gan mēteļos un blūzēs, tā arī adījumos un aksesuāros. Turklāt tā būs laba modes investīcija, jo pelēks savu aktualitāti nezaudē nekad.

PeleksMonday.jpg

 

 

Oversized mētelis

Iesācis savu uzvaras gājienu jau pavasarī, šoruden oversized jeb vismaz-vienu-izmēru-par-lielu mētelis ir tavs galvenais sabiedrotais stilīga tēla veidošanā ārpus telpām. Taču liela nozīme šāda modeļa mēteļa izvēlē būs materiālam (ja vien nevēlies radīt hipsterīgi nobružātu tēlu, kas arī ir modīgs, taču vai tev to vajag – tas atkarīgs no tavas darba vides un statusa). Kvalitatīvs un dārgs oversized mētelis būs tavs šī rudens labākais ieguldījums.

OversizeMonday.jpg

 

 

Bordo 

Šķiet, ik rudeni piesātināti sarkanais un bordo tonis atdzimst no jauna, taču šoruden tas ir jo īpaši aktuāls. Atsvaidzini savu biroja tērpu ikdienu ar bordo toņa zīmuļsvārkiem!

BordoMonday.jpg

 

Platmale

Platmale šoruden ir viena no modes tendenču līderēm. Platmales gozējas gan augstās modes, gan arī plaša patēriņa zīmolu kolekcijās, turklāt tās pieejamas teju visās krāsu gammās un platumos. Un labākais – platmale piestāv ikvienam, tev tikai jāatrod savs modelis!

PlatmaleMonday.jpg

 

Bezpapēžu unisex stila kurpes

Ja agrāk vīrišķīga stila šņorējamas, zemas kurpes varējām iedomāties tikai kopā ar biksēm, tad tagad tās ir atļautas visdažādākajās kombinācijās. Turklāt unisex stila kurpes ir piemērotas ikvienai situācijai, sākot ar klasiskām lakādas līdz pat ekstravagantiem, gotiskiem apaviem ar biezu zoli.

UnisexMonday.jpg

Foto: www.pinterest.com, rock-n-vogue.blogspot.com, www.fashionising.com, www.glamour.com, www.celebmafia.com, www.shelikes.com, www.gastrochic.com, www.fashionbombdaily.com

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!