Attiecības, Iedvesmai Woman Running Small Business From Home Office | Enija Lāce, foto - www.bigstockphoto.com

Būt ar frīlanseri.

Esam gana rakstījuši par tēmu ko nozīmē būt par frīlanseri, šoreiz runa par to, kā tas ir – būt kopā ar frīlanseri. Zinām jau, ka mīlošu attiecību pamatā ir kopīgas intereses – kopīgi piedzīvojumi, kvalitatīvi pavadīts laiks, atbalsts… Tie ir tikai daži ieguvumi. Bet panākt harmoniju un mieru, ja abi cilvēki nestrādā no 09:00-17:00, ir milzīgs izaicinājums. Ne visi cilvēki šādās attiecībās grib un var pastāvēt, un noteikti ir daudz tādu, kas ieteiktu ņemt kājas pār pleciem, taču vai tiešām freelance attiecības ir neiespējamas?

Dzīvojot kopā ar frīlanseri, tu pamanīsi, cik daudz laika patiesībā jūs pavadiet kopā, un Tev būs mazāk laika ko pavadīt vienatnē. Sākumā Tu domāsi, wow, cik forši! Mēs abi varam strādāt no mājām, un kad paliek garlaicīgi, mazliet paslaistīties apkārt (ja arī Tu esi frīlansers). Taču laiks pabūt ar sevi ir ļoti svarīgs, lai saglabātu savu veselo saprātu un savu patieso būtību. Dzīvojot un strādājot kopā ar vienu un to pašu cilvēku, pastāv iespēja attapties pie stresā sadauzīta laptopa lauskām.

Attiecībās pietiek kaut tikai ar vienu frīlanseru, lai stress pārņemtu arī jūsu kopīgo finansiālo situāciju, un būšu skarbi atklāta – novēlu veiksmi jums iegūt aizņēmumu no bankas vai labvēļiem, kad jums abiem nav regulāru (un varbūt pat oficiālu) ienākumu.

Tavs partneris var kļūt nevīžīgs, bet tas nav pats sliktākais, kas var notikt. Visu dienu sēdēt apakšbiksēs un aizmirst iztīrīt zobus – tā var notikt, bet to nevajadzētu uztvert kā normu un piekopt šādu stāvokli ikdienā. Vislabāk, ja jums katram ir savs darba galds, ideāli – ja katram sava darba istaba. Bet ne vienmēr tas tā arī ir, tāpēc kaitināt savu partneri ar zeķēm, kurām ir ieildzis “trīsdiennieks”, nevajadzētu. Par zobu tīrīšanu nemaz nerunājot.

Jums kopā būs vairāk laika un mazāk laika, jo, lai cik dīvaini tas nebūtu, bet laiks, ko jums nāksies pavadīt kopā, nav kopā pavadīts laiks. Respektīvi – jums būs mazāk laika ko kvalitatīvi pavadīt kopā, jo, ja viens no jums strādā naktī un otrs strādā pa dienu, vienoties par ārpus darba aktivitātēm ir ļoti grūti. Bet ne neiespējami.

Nauda, nauda, nauda. Un greizsirdība. Tiklīdz viens no jums būs “sajutis” naudas smaržu, tā motivācijas līmenis pacielsies virs ierastā, un gribēsies strādāt vēl un vēl, lai nopelnītu vairāk – jo jums taču ir 24 stundas laika. Tā rezultātā kādam no jums smagi trūks uzmanības apliecinājumu. Svarīgi ir vienoties – šodien strādāšu 8 stundas, rīt 4, un vakarā pavadīsim laiku kopā. Ir jārēķinās vēl ar vienu faktu – tiklīdz tev vai partnerim sāks veikties, vai tiks aptiprināts kāds nopietns un ienesīgs projekts, vai kontā ienāks lielāka naudas summa kā parasti – greizsirdība nāks līdzi tam visam, tāpēc ir svarīgi sevī pašā atrast mieru un priecāties par partnera panākumiem. Un paslavēt – tas ir obligāts nosacījums.

Vai divi cilvēki var būt kopā, ja viens vai abi ir frīlanseri? Sauciet mani par traku, bet var. Ir pāris lietas, ko ievērojot, ikdiena var kļūt jums abiem labvēlīga. Atrodiet kopīgu laiku – piemēram, pavadiet katru otro darba dienas vakaru kopā. Katru sestdienu brauciet, ejiet, dariet. Darba laikā viens otru netraucējiet, ja par to esat vienojušies. Esiet atklāti par savām finansēm, itsevišķi, ja veidojiet kopīgu budžetu. Sadaliet mājas darbus godīgi – harmonijas atslēga ir zināt, ka otram cilvēkam ir jādara tieši tās pašas lietas, kas tev. Ejiet atpūsties kopā, bet ļaujiet otram atpūsties arī atsevišķi. Futbols ar puišiem, kokteiļi ar meitenēm. Galvenais, lai jums ir kopīgs mērķis, un ja mērķis ir, tad kopā iet šo ceļu ir daudz interesantāk.

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!