Izaugsme, Nauda | Monday

Atklāti un gudri par naudu

Monday savām lasītājām atver bezmaksas meistarklases finanšu pārvaldībā

 

Monday sadarbībā ar DNB banku uzsāk meistrarklases gudrākā personīgo finanšu pārvaldībā. Mēs piedāvāsim interaktīvu un izglītojošu saturu, kas soli pa solim palīdzēs izprast tavu finanšu situāciju, pieņemt gudrākus lēmumus finansēs visos dzīves brīžos – sākot no jauna darba uzsākšanas, saderināšanās, pārcelšanās uz jaunu mājvietu, studiju uzsākšanas, atbrīvošanās no parādiem, ieguldījumiem, uzkrājumiem vai gudra kredīta ņemšanas, naudas plānošanas, mainoties finanšu situācijai un beidzot ar labklājības plānošanu tavai nākamajai desmitgadei.

Katru ceturtdienu Monday uzaicinātie speciālisti dalīsies ar zināšanām, lai palīdzētu tev sasniegt veselīgu un gudru finansu pārvaldību. Monday piedāvās rakstus, interaktīvus pašpārbaudes rīkus, testus, videointervijas un videolekcijas, finansu spēļu rīkus, kas tev atļaus izglītoties, labāk organizēt savas finanses un rīkoties pēc iespējas labvēlīgāk tavai finansiālajai veselībai un emocionālajai harmonijai.

Monday meistarklases apkopos pašu vērtīgāko, aktuālāko pasaulē un Latvijā, stāstīs par reālu cilvēku pieredzi un sniegs dzīves mācības finanšu pārvaldībā. Ceram, ka šīs meistarklases kļūs par noderīgu mācību līdzekli, padomnieku naudas jautājumos un tavu personīgo finanšu neklātienes kursu, kurš mums iztrūka universitātēs, koledžās un vidusskolās.

 

 

Saturs radīts ar DNB bankas atbalstu

 

 

 

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!