Kafijas pauze | Monday, foto-www.bigstockphoto.com

Strādāt gudri, nevis smagi…

Kādu dienu divi mežacirtēji sāka strīdēties, kurš no viņiem dienas laikā var nogāzt vairāk koku. Viņi nolēma to pārbaudīt derībās un nākamā rīta agrumā devās uz mežu. No sākuma viņi strādāja vienā ātrumā. Kādu stundu strādājis, viens ieklausījās un vairs nedzirdēja, kā otrs gāztu kokus. Viņš iedomājās – o, tā ir mana lielā iespēja un sāka gāzt kokus dubultātri. Pagāja desmit minutes un cītīgais gāzējs, ieklausījies atkal sadzirdēja, otra mežacirtēja darbu. Tad kādu laiku viņi atkal strādāja vienā ritmā, līdz pirmais mežacirtējs atkal saklausīja, ka otrs ir apstājies. Viņš turpināja darbu, jau sajūtot savas uzvaras garšu. Tā tas turpinājās visu dienu – viena mežacirtēja darbs katras stundas laikā uz desmit minūtēm apklusa, kamēr otrs to turpināja. Kad norunātais darba laiks beidzās, pirmais mežacirtējs, kurš bija strādājis bez apstājas, bija pilnīgi pārliecināts par savu uzvaru. Tomēr liels bija viņa pārsteigums, ka otrs bija nogāzis vairāk koku

– Kā tas varēja notikt?- viņs jautāja konkurentam – katru stundu es taču dzirdēju, ka tu pārtrauci darbu, kamēr es to turpināju. Kā tas ir iespējams, ka tu varēji nogāzt vairāk koku kā es?

– Patiesībā, ļoti vienkārši, – atbildēja otrs mežacirtējs – katras desmit minūtes, kad es pārtaucu darbu, un tu turpināji gāzt kokus, es uzasināju savu cirvi!

3 Komentāri

 1. lilian nikky
  13/01/2020 11:04 | Saite

  Mans vārds ir Lilian N. Šī ir ļoti dzīvespriecīga diena manā dzīvē, pateicoties Dr.saguru man sniegtajai palīdzībai, palīdzot man atgriezt savu bijušo vīru ar savu burvju un mīlestības burvestību. Es biju precējusies 6 gadus, un tas bija tik briesmīgi, jo mans vīrs mani tiešām krāpās un meklēja šķiršanos, bet, kad es sastapos ar Dr.saguru e-pastu internetā par to, kā viņš ir palīdzējis tik daudziem cilvēkiem atgūt viņu bijušos un palīdzēt noteikt attiecības. un padarīt cilvēkus laimīgus viņu attiecībās. Es viņam izskaidroju savu situāciju un pēc tam meklēju viņa palīdzību, bet par pārsteigumu viņš man teica, ka viņš man palīdzēs ar lietu, un šeit es svinu svētkus, jo mans vīrs ir mainījies pilnīgi uz labu. Viņš vienmēr vēlas atrasties man blakus un neko nevar darīt bez manas tagadnes. Es tiešām izbaudu savu laulību, kādi lieliski svētki. Es turpināšu liecināt internetā, jo Dr.saguru ir patiesi īsts pareizrakstības runātājs. VAI VAJADZĒT PALĪDZĒT, KAD KONTAKTI KONTAKTI SAGURU TŪLĪT PIE EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com vai WhatsApp +2349037545183 Viņš ir vienīgā atbilde uz jūsu problēmu un liek jums justies laimīgam savās attiecībās. Un viņa ideāls arī 1 LOVE SPELL 2 WIN EX BACK 3 Sieviešu augļi 4 VEICINĀŠANAS SPELL 5 AIZSARDZĪBAS SPELL 6 BIZNESA SPELL 7 LABAS DARBA SPELL 8 LOTERIJAS SPELL un TIESAS LIETAS SPELL.

 2. Renārs
  06/05/2018 17:45 | Saite
 3. Diana
  14/09/2015 12:00 | Saite

  Lielisks stāsts! Paldies!

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!