Aktuāli, Jaunumi | Addiction

Sākusies pieteikšanās nākotnes izaicinājumu konferencei “Cilvēkfaktors”

24. martā Vidzemes koncertzālē „Cēsis” notiks konference „ Cilvēkfaktors”, kas pulcēs ap 700 uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus un vadītājus, lai kopīgi meklētu atbildes un prognozētu – kāds būs darbs nākotnē un kā tam sagatavoties jau tagad. Konferenci īpaši aicināti apmeklēt organizāciju vadītāji, personāla un komunikācijas speciālisti, visi tie, kuru atbildība ir vistiešāk saistīta ar jauninājumu ieviešanu un darbinieku sagatavošanu pārmaiņām.

 

Rīkotāji par konferences saturu un aktualitāti: ”Mēs dzīvojam straujas globalizācijas un tehnoloģiju laikmetā, kas darba ikdienu veido dinamiskāku. Ar tehnoloģiju palīdzību var paveikt daudz vairāk īsākā laika posmā, tādēļ neskaitāmas profesijas izzūd, taču arvien jaunas rodas vietā. Lai gan cilvēka darbu sāk aizvietot roboti, sistēmas, programmas, aizvien gan pie veiksmēm, gan neveiksmēm kā galveno cēloni mēdzam norādīt – visu izšķīra cilvēkfaktors. Tieši tādēļ šoreiz gribam runāt par mums – cilvēkiem. Kā strādāsim jau pēc 5 gadiem, kad darbs būs vairāk kā hobijs, un kā dažādas paaudzes ar absolūti pretējām motivācijām spēs sastrādāties kopēju mērķu sasniegšanā.”

Praktiskus ieteikumus, kuri noderēs uzņēmuma darbības pilnveidei sniegs tādi 15 savas jomas profesionāļi un eksperti kā bijusī Latvijas valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, moderators un stratēģis Haralds Burkovskis, Daugavpils Universitātes rektors un biologs Arvīds Barševskis, Microsoft komunikācijas vadītāja Baltijā Kristīne Mennika, Pārmaiņu vadītāja Google Karolina Lewandowska, „Zeno consulting” vadības zinību konsultants Daniels Pavļuts, darba kultūras analītiķe Jelena Hercberga, komandu veidošanas treneris Māris Resnis un citi.

Cēsu novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem piedāvājam īpašu cenu konferences apmeklējumam – 90 eiro. Lai saņemtu atlaidi, reģistrējoties norādiet kodu: Cēsis90.

Papildus informācija un pieteikšanās konferencei mājaslapā: www.cilvekfaktors.lv

Konferenci organizē komunikāciju aģentūra „Addiction”.

One Komentārs

  1. Maris
    13/04/2020 12:31 | Saite

    Un ka tad ar veco https://ss.lv

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!