Aktuāli Pārdošanas guru 2014 | CV-online

Pārdošanas Guru 2014 Silvas Rasiņas iedvesma karjeras panākumiem

Šajā nedēļā sākās Latvijā lielākās pārdošanas speciālistu un vadītāju sacensības – Pārdošanas Guru un Pārdošanas vadības Guru. Konkursa mērķis ir sniegt pārdevējiem un pārdošanas vadītājiem platformu, kas ļauj pārbaudīt savas profesionālās zināšanas un prasmes, kā arī veicina karjeras izaugsmi un pārstāvētā darba devēja atpazīstamību.

Iedvesmai piedāvājam iepriekšējā gada Pārdošanas Guru uzvarētājas Silvas Rasiņas, kas šogad arī būs žūrijas sastāvā, veiksmes stāstu.

Silva Rasiņa

 

Silva Rasiņa, AS “Swedbank” pārdošanas komandas vadītāja (konkursa laikā – klientu konsultante): “Pirmo reizi par konkursu Pārdošanas Guru dzirdēju 2013. gadā, kad tikai uzsāku savu pārdošanas karjeru. Tolaik gan tālāk par pirmo uzdevumu netiku.

Pēc gada konkursā iesaistīties mudināja mans vadītājs Reinis Zarāns, kurš 2011. gadā ieguva titulu Pārdošanas vadības Guru. Izlēmu mēgināt vēlreiz, jo par manu ikdienas moto bija kļuvis teiciens “Kurš neriskē, tas nevinnē un nedzer šampanieti!”

Uzsākot pildīt pirmās kārtas uzdevumu, bija sajūta, ka esmu ierauta “pārdošanas vilcienā”, no kura izkāpšana ir tikai gala pieturā – finālā. Un tā arī notika! Sākotnēji likās, ka ar uzvaru konkursā arī viss ir noslēdzies, bet patiesībā ar to mana pārdošanas karjera tikai iesākās. Uzvara bija kā liels punkts uz “I” manām prasmēm izzināt, analizēt, saprast un piedāvāt klientiem labāko risinājumu. Uzskatu, ka konkursā iegūtā pieredze ir nenovērtējama un tā man palīdzēja iegūt un veiksmīgi pildīt arī jaunos amata pienākumus jau kā pārdošanas komandas vadītājai.

Mans novēlējums 2015. gada dalībniekiem ir nebaidīties būt pašiem, būt radošiem un uz klientu orientētiem. Piedalīties Pārdošanas Guru ir ne tikai savu prasmju apzināšana, bet arī pārdevēja talanta stiprināšana. Tā ir laba motivācija tiekties uz priekš un neaizmirstamas sajūtas visa konkursa garumā.”

Šī gada konkursa sauklis ir “Esi īsts mednieks, izjūti uzvaras garšu!”. CV-Online Latvia vadītājs, konkursa žūrijas priekšsēdētājs Aivis Brodiņš stāsta: “Labs pārdevējs ir kā mednieks, kuram piemīt entuziasms, mērķtiecība un pastāvīgs “izsalkums” pēc panākumiem. Pārdošanas Guru ir unikāls projekts, kas katru gadu popularizē šīs īpašības, sniedzot pārdošanas un pārdošanas vadības jomā strādājošajiem azartu, sacensību garu, jaunu pieredzi, prasmju un zināšanu novērtējumu vairāk nekā mēnesi ilgajās sacensībās.”

Konkursa Pārdošanas Guru 2015 pirmā kārta norisināsies līdz 5. oktobrim, bet konkursa Pārdošanas vadības Guru 2015 pirmās kārtas noslēgums būs 8. oktobrī. Līdz šim laikam iespējams pieteikt savu dalību, apmeklējot www.cv.lv/guru2015, un sniegt atbildes uz konkursu pirmās kārtas jautājumiem.

Konkursa Pārdošanas Guru 2015 fināls notiks 3. novembrī, bet Pārdošanas vadības Guru – 4. novembrī. Latvijas labākie 2015. gada pārdošanas speciālisti un pārdošanas vadītāji tiks paziņoti 5. novembrī svinīgā apbalvošanas ceremonijā. Apbalvoti tiks gan Pārdošanas Guru 2015 un Pārdošanas vadības Guru 2015 pirmo trīs vietu ieguvēji, gan arī pārējie finālisti. Kopējais Pārdošanas Guru konkursu balvu fonds šogad ietver gan dāvanu kartes no konkursa galvenā atbalstītāja FromMe.lv, gan apmācību dāvanu kartes profesionālai pilnveidošanai no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Detalizētāka informācija par konkursa norisi pieejama: www.cv.lv/guru2015.

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!