Kafijas pauze Par laimes meklēšanu | Monday, www.bigstockphoto.com

Par laimes meklēšanu

Piecdesmit cilvēku liela grupa piedalījās seminārā. Pēkšņi semināra vadītājs paziņoja par pārtraukumu un aicināja dalībniekus iesaistīties nelielā aktivitātē, kam arī visi dalībnieki piekrita. Vadītājs iedeva katram balonu un lūdza katram ar flomasteru uzrakstīt savu vārdu uz tā. Pēc tam visi baloni tika ielikti blakus telpā.

Pēc brīža visi delegācijas dalībnieki tika aicināti doties uz otru telpu un piecu minūšu laikā atrast katram savu balonu. Cilvēki satraukti meklēja katrs savu balonu, grūstoties un mētājot apkārt balonus ar citu dalībnieku vārdiem, tāpēc tas radīja haosu.

Pēc noliktajām piecām minūtēm neviens no dalībniekiem nebija atradis balonu ar savu vārdu. Tad grupas vadītājs aicināja dalībniekus paņemt vistuvāk esošo balonu un atdot to cilvēkam, kura vārds uz tā bija uzrakstīts. Pēc pāris minūtēm katrs bija atguvis savu balonu.

Tad grupas vadītājs aicināja visus dalībniekus atpakaļ semināra telpā un teica: “Lūk, tieši tas pats notiek mūsu dzīvēs. Ikviens no mums meklē laimi, nezinot, kur to atrast. Mūsu laime ir apkārtējo cilvēku laime. Palīdzi viņiem to atrast, un laime atradīs arī tevi.”

2 Komentāri

  1. Signe
    17/03/2014 17:34 | Saite

    viss unikālais savā būtībā ir vienkāršs 🙂

  2. Zanda
    17/03/2014 12:00 | Saite

    Pilnīgi piekrītu teiktajam 🙂

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!