Finanšu meistarklase, Meistarklases Kļūdas pērkot nekustamo īpašumu | Monday, www.bigstock.com

Kļūdas, ko pieļauj nekustamo īpašumu pircēji

Katram pircējam ir viņa īstā māja vai dzīvoklis, un otrādi – katrai dzīvesvietai ir savs īpašnieks. Viņiem tikai ir jāsatiekas. Lai tas notiktu pēc iespējas ātrāk, lai meklēšanas process būtu iespējami mazāk ērkšķains, ir jāmēģina izvairīties no izplatītākajām nekustamo īpašumu pircēju kļūdām. Nekustamo īpašumu eksperti dalās ar savu pieredzi un vērojumiem.

Vija Gailīte, „Latio” dzīvokļu un savrupmāju tirdzniecības nodaļas vadītāja

Vija Gailīte, foto no personiskā arhīva

Vija Gailīte, foto no personiskā arhīva

Izdevumi ir lielāki, nekā tikai īpašuma cena

Viena no nekustamā īpašuma pircēju kļūdām ir savu finansiālo spēju pārvērtēšana. Šāda pircēju rīcība izplatītāka gan bija kreditēšanas buma laikā, tomēr nereti sastopama arī tagad. Domājot par savu ideālo īpašumu un to izvēloties, ļoti svarīgi, lai vēlmes sakristu ar iespējām, un īpašums pēc tā iegādes sniegtu pozitīvas emocijas, nevis kļūtu par smagu finansiālu nastu. Pircēji bieži vien mēdz apsvērt tikai īpašuma cenu, aizmirstot par citiem ar īpašumu saistītiem izdevumiem, piemēram, tā uzturēšanas izmaksām. Nolemjot iegādāties māju ārpus Rīgas, pārsvaru gūst emocionāli apsvērumi – vēlme dzīvot tuvāk dabai, izrauties no pilsētas ritma, taču netiek padomāts par iespējamajām neērtībām un izdevumu pieaugumu, ja darbs, bērnudārzs, skola un citi ikdienas pakalpojumi pieejami tikai pilsētā.

Pirms īpašuma iegādes ieteiktu noteikti izvērtēt visus iespējamos izdevumus, kādus papildus iegādes izmaksām un ikmēneša kredītmaksājumam var radīt noskatītais īpašums. Noskaidrojiet, kādas ir tā uzturēšanas, apsaimniekošanas izmaksas, cik liels ir nekustamā īpašuma nodoklis. Ja tā ir māja ārpus Rīgas, kāda ir apkārtējā infrastruktūra, vai ir iespējas nokļūt galvaspilsētā ar sabiedrisko transportu. Dzīvokļa iegādes gadījumā svarīgs ir jautājums par zemi – vai tā pieder dzīvokļu īpašniekiem vai tiek nomāta, jo arī tas ietekmē izdevumus.

Edmunds Garančs, nekustamo īpašumu kompānijas HANTS vadītājs

Edmunds Garančs, foto no personiskā arhīva

Edmunds Garančs, foto no personiskā arhīva

Pērkot īpašumu, paļaujas uz emocijām

Mājokļa/īpašuma iegāde visbiežāk ir ļoti emocionāls pirkums. Taču bieži pēc emociju noplakuma paliek skarbā realitāte. Tāpēc pirms īpašuma iegādes tomēr vajadzētu racionālāk paskatīties uz savām šābrīža vēlmēm un tuvāko desmit gadu vēlmēm. Finansiālo situāciju ir diezgan grūti prognozēt, bet savus mērķus un vajadzības tuvākajiem gadiem varam paredzēt. Piemēram, cik liela būs mana ģimene pēc desmit gadiem. Kāda infrastruktūra man tad būs aktuāla (ja tagad nopirkšu ideālu māju prom no visiem, lai baudītu vientulību, vai pēc desmit gadiem mani pusaudža vecuma bērni spēs tikt uz pulciņiem, ballītēm utt.)? Vai arī – ja šobrīd iegādājos īpašumu savai plašajai ģimenei, vai pēc desmit gadiem mani bērni vēl dzīvos šajā mājā? Varbūt būs jau prom no ģimenes katrs savā dzīvesvietā?

Rūpīgi neizvērtē detaļas

Ja īpašuma iegāde ir kā ieguldījums/investīciju projekts, ļoti svarīgi saprast, kādas papildus izmaksas šis īpašums tuvākajā nākotnē varētu prasīt. Piemēram, jānoskaidro, kāds ir mājas tehniskais stāvoklis (vai tuvākajā laikā mājai nav nepieciešams fasādes, jumta utt. remonts, kas nozīmēs papildus investīcijas). Par to cilvēki gluži vienkārši neiedomājas vai emociju iespaidā neizpēta līdz galam.

Pirms īpašuma iegādes svarīgi uzzināt: īpašuma vēsturi; attīstītāja, būvnieka, arhitekta reputāciju; apsaimniekošanas izmaksas (lai cik pašsaprotami šis punkts nešķistu, tiešām daudzi šo neizdara, vai vismaz neizdara līdz galam); vietas analīze (kā šeit būs pēc gada, pieciem).

Ilze Mazurenko, nekustamo īpašumu tirgus eksperte, Baltic Sotheby’s International Realty valdes locekle, līdzīpašniece 

Ilze Mazurenko, foto no personiskā arhīva

Ilze Mazurenko, foto no personiskā arhīva

Pircējs mēģina pats atrisināt izvirzīto uzdevumu, nepiesaistot profesionāļu palīdzību

Piedāvājums tirgū ir tik plašs un tik daudzveidīgs, ka pircējs pēc n-tajām internetā pavadītajām stundām un pēc 6-7 apskatītajiem īpašumiem kļūts ērcīgs un neapmierināts pats ar sevi un mājokļu īpašniekiem, jo viss labākais liekas par dārgu, savukārt atvēlētajam budžetam atbilstošais liekas nepieņemams. Tāpēc, kā ikvienā nozarē, arī šajā gadījumā vislabāk palīdzēs profesionāli brokeri, kuru pārvaldījumā ir liels tirgus portfelis. Precizējot savas vēlmes, raksturojot dzīves stilu, nosakot konkrētas budžeta robežas un definējot būtiskākos izvēles faktorus, mājokļa pircējs saņems tieši viņam personīgi atlasītus vispiemērotākos  5-6 piedāvājumus, no kuriem fināla izvēle varētu būt visprecīzākā.

 

DNB bankas Klientu segmentu daļas projektu vadītājs Dzintars Līnis:

Svarīgi izvērtēt gan mājokļa, gan kredīta piedāvājumus

Mājokļa iegāde ir gana nopietns ilgtermiņa lēmums, tāpēc svarīgi izdarīt pareizo izvēli gan mājokļa, gan kredītu piedāvājuma ziņā. Jārēķinās ne vien ar nekustamā īpašuma cenu un iespējamā finansējuma apmēru, bet ir jāizvērtē arī ar īpašuma uzturēšanu saistīto izdevumu apmērs, kā arī papildu izdevumi par īpašuma tiesību noformēšanu.

Jāņem vērā, ka finasējums mājokļa iegādei netiek piešķirts 100% apmērā. Tā apmērs ir atkarīgs no īpašuma veida – arī dažādu sēriju dzīvokļiem finansējuma apmērs ir atšķirīgs, un to ir būtiski noskaidrot, pirms sākt konkrētu īpašumu apskati.  Piemēram, jaunajiem projektiem pirmās iemaksas apmērs pret īpašuma vērtību būs mazāks, turklāt DNB bankā arī vērtējums būs bez maksas.

Ko darīt, ja nav pirmās iemaksas?

Gadījumā, ja nav izdevies uzkrāt pirmajai iemaksai, DNB banka piedāvā jaunu nomaksas risinājumu „Īres vietā pirmā iemaksa”, kas dod iespēju vienlaikus uzkrāt pirmajai iemaksai un jau dzīvot jaunajā īpašumā. Plašāku informāciju par šī piedāvājuma nosacījumiem var atrast www.dnb.lv

Līdzīgi kā izvērtējot mājokļa piedāvājumus, arī izvērtējot bankas kredītu piedāvājumus, ir jāņem vērā vairāku faktoru kopums – ne tikai piedāvātā procentu likme vai finansējuma apmērs. Rūpīgi jāizskata līgums, lai saprastu, vai tajā nav iekļautas kādas slēptas komisijas maksas vai punkti, kas ļauj vienpusēji palielināt bankas pievienoto procentu likmi pat gadījumā, ja visi maksājumi veikti savlaicīgi. Jānoskaidro, vai kredītu var saņemt, ja arī neesat konkrētās bankas klients, kā arī jāpievērš uzmanība, vai citu konkrētās bankas pakalpojumu lietošana jums dod iespēju saņemt labākus kredīta nosacījumus. Jāpainteresējas arī, kāda būs bankas pretimnākšana gadījumā, ja jums īslaicīgi radīsies grūtības veikt maksājumus noteiktajā termiņā. Tāpat ļoti svarīga ir kredīta devēja reputācija, citu klientu atsauksmes un tas, cik pieejami ikdienā ir bankas speciālisti – vai pastāv iespēja noskaidrot steidzamu jautājumu jebkurā diennakts laikā.

 

 

Saturs radīts ar DNB bankas atbalstu

19 Komentāri

 1. Mrs Christy Walton
  29/09/2018 07:03 | Saite

  Sveiki,

  Meklējat parāda konsolidācijas aizdevumu, nenodrošināti aizdevumi, biznesa aizdevumi, hipotekārie aizdevumi, automašīnu aizdevumi, studentu aizdevumi, personiskie aizdevumi, riska kapitāls utt! Es esmu privāts aizdevējs, sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemām procentu likmēm un saprātīgām 2% procentu likmēm. E-pasts: christywalton355@gmail.com

 2. Muhammed Emir Harun
  03/09/2018 13:39 | Saite

  We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

  We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that is the best and safest strategy for our clients.e.t.c

  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

  1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600

  2. Currency : USD/EURO

  3. Age of Issue: Fresh Cut

  4. Term: One year and One day

  5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

  6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

  7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

  8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

  9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760

  10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

  11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier

  Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.

  Name: Muhammed Emir Harun

  Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com

  Skype: info.financewizardltd@gmail.com

 3. Mustafa Bello
  01/08/2018 18:41 | Saite

  Uzmanību:

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jūs interesē kāda veida aizdevums? Vai arī jūs esat finansiāli noraizējies? Vai jums ir parāds, lai atmaksātu? Mēs izsniedzam aizdevumus jebkurai pasaules daļai, mūsu aizdevuma procentu likmes ir 3% par katru atvaļinājumu ar apgrozāmu ilgumu neatkarīgi no atrašanās vietas vai kredīta statusa. Lai saņemtu Aizdevumu šodien, sazinieties ar mums, izmantojot uzņēmuma e-pasta adresi: Mustafabello83@gmail.com

 4. Mr Carlos Ellison
  26/06/2018 03:23 | Saite

  Sveiki,

  Meklējat parāda konsolidācijas aizdevumu, nenodrošināti aizdevumi, biznesa aizdevumi, hipotekārie aizdevumi, automašīnu aizdevumi, studentu aizdevumi, personiskie aizdevumi, riska kapitāls utt! Es esmu privāts aizdevējs, sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemām procentu likmēm un saprātīgām 2% procentu likmēm. E-pasts uz: carlosellisonfinance@gmail.com

 5. Elena
  31/05/2018 06:43 | Saite

  Cienījamie kreditoru meklētāji

  Vai jums ir kādas finansiālas grūtības? Vai vēlaties sākt savu biznesu? Šī aizdevuma sabiedrība ir izveidota visā pasaulē ar cilvēktiesību organizācijām, kuras vienīgais mērķis ir palīdzēt nabadzīgajiem un cilvēkiem, kam ir finansiālas grūtības dzīvē. Ja vēlaties pieteikties aizdevumam, atgriezieties pie mums ar informāciju zem e-pasta adreses: elenanino0007@gmail.com

  Vārds:
  Obligātā kredīta summa:
  Aizdevuma ilgums:
  Mobilā telefona numurs:

  Paldies un Dievs svētī
  APLIECINĀJUMS
  Elena

 6. JIM BUFFER
  09/05/2018 22:05 | Saite

  Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums ir kāda finansiāla krīze? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu jauku maza mēroga un vidēja biznesa? Vai jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citiem finanšu institūtiem ?. Ieinteresētajiem kandidātiem vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: trustfunds804@outlook.com

 7. paul roland
  06/05/2018 17:53 | Saite

  Jūs esat laipni aicināti šajā uzņēmumā. Šajā uzņēmumā mēs piedāvājam individuālus aizdevumus
  un uzņēmējdarbības aizdevumi. Mūsu aizdevumam ir tikai 2% procentu likme, mēs piedāvājam aizdevumu
  $ 1000 līdz $ 100,000,000 dolāru, mārciņas un eiro.
  Ja jums ir nepieciešams aizdevums jūsu biznesam vai jāmaksā debets, sazinieties ar mums, cik drīz vien iespējams, lai apstrādātu jūsu pieteikuma veidlapu

  PIEMĒROŠANAS PRASĪBAS

  1. Pilns vārds: _________________
  2. Tālruņa numurs: __________________
  3. Valsts: ___________________
  4. Dzimums: _____________________
  5. Darbs: _______________________
  6. Ikmēneša ienākumi: ______________
  7. Nepieciešamā aizdevuma summa: ___________
  8. Ilgums: __________________

  Sazinieties ar mūsu biroju pa e-pastu: paulrolandloanfirm@gmail.com

 8. victoria morgan
  16/04/2018 02:10 | Saite

  Mans vārds ir Mrs.Stacy Young. Es dzīvoju šeit ASV, un, kā es runāju ar tevi, es šodien esmu vislaimīgākais cilvēks visā pasaulē, un es teicu savam pašam, ka jebkuram aizdevējam, kurš glābj manu ģimeni no mūsu sliktās situācijas, es pastāstīšu vārds visai pasaulei, un es esmu tik priecīgs, ka mana ģimene atgriežas labā stāvoklī, jo man bija dziļi meklēt aizdevumu 50 000 000 USD USD, lai sāktu savu dzīvi, jo esmu viena māte ar 2 bērniem un visu pasauli likās, ka tas uz mani karājas, līdz es tikos ar šo GOD sūtīja aizdevēja aizdevumu, kas mainīja manu un manas ģimenes dzīvi, dievs, kas baidās no aizdevēja, Viktorija Morgana kundze viņa bija sūtīta, lai glābtu manu ģimeni, un vispirms es domāju, ka tas nebūs lai saņemtu manu aizdevumu USD 50 000 000 USD, un es ieteiktu ikvienam, kam patiešām ir nepieciešams aizdevums, sazināties ar Victoria Morgan ar šo e-pasta adresi: _victoriaworldleader@gmail.com un pastāstiet viņai, ka atsaucos uz viņu uzņēmumu.

 9. Kristīne
  14/04/2018 15:32 | Saite

  Sveiki visiem, mans vārds ir Kristīne no Rīgas. Es redzēju komentārus no cilvēkiem, kuri jau ir saņēmuši aizdevumu no Jessica Rojas aizdevuma sabiedrības, un pēc tam es nolēmu pieteikties saskaņā ar viņu ieteikumiem un tikai dažas stundas atpakaļ es savā personīgajā bankas kontā apstiprināju kopējo summu 30 000 eiro, par kuru esmu pieprasījis. Tas ir patiešām lieliskas ziņas, un es ieteiktu ikvienam, kam nepieciešams reāls aizdevums, izmantojot viņu e-pastu (Jessicarojasloanfirm1998@hotmail.com) vai whatsapp +2349079785567 Es priecājos tagad, ka esmu ieguvis aizdevumu, kuru pieprasīju

 10. judith dalton
  10/04/2018 04:35 | Saite

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums ārkārtas gadījumos? Mēs piedāvājam ātru un drošu aizdevumu ar 2% procentu likmi personām un korporatīvajām organizācijām, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (judithdaltonloanfirm@gmail.com), lai to iesniegtu.

 11. WORTHAM SAQUAN
  14/03/2018 13:47 | Saite

  Pieteikties aizdevumam, lai ātri un ērti apmaksātu rēķinus un atjaunotu finansējumu jūsu projektam ar lētāko procentu likmi 3%, lai sazinātos ar mums šodien, izmantojot: worthamloanfim11@gmail.com. Aizdevumam nepieciešams aizdevuma piedāvājums, mūsu minimums ir 1,000.00 izvēle aizņemties jebkuru naudu, esmu sertificēta reģistrācija un aizdevēji Legit, šodien varat sazināties ar mums, ja jūs interesē. Lai saņemtu šo aizdevumu, sazinieties ar mani, lai iegūtu plašāku informāciju par aizdevuma procesu. jo aizdevuma nosacījumi un aizdevuma summa tiks pārskaitīta jums. Man ir nepieciešama jūsu steidzamā atbilde, ja jūs interesēties.

 12. Krystal Arlan
  11/03/2018 06:57 | Saite

  Sveiki,

  Es esmu Krystal Arlan kundze, šobrīd es dzīvoju Rīgā, Latvijā. Esmu atraitne ar trīs bērniem. Es biju iestrēdzis finanšu situācijā 2018. gada 2. martā, man vajadzēja refinansēt, lai mani bērni samaksātu mācību maksu, lai viņi varētu atgriezties skolā, kā arī samaksāt rēķinus.

  Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādiem aizdevumiem Uzņēmumi, gan privāti, gan korporatīvi, bet nekad neesmu veiksmīgi, lielākā daļa banku mani noliedza slikta kredīta dēļ. Bet, kad Dievs mums palīdzēja, mani iepazīstināja ar privātā aizdevuma aizdevēju, kas šodien man iedeva aizdevumu 20 000 eiro. Es ļoti priecājos, jo mani bērni var apmeklēt skolu, ja jums ir jāsazinās ar kādu uzņēmumu vai uzņēmumu ar norādi uz aizdevuma nodrošināšanu, lūdzu, sazinieties ar Nancy Austin kundzi, viņa nezina, ka es to daru, bet esmu tik laimīga, ka es nolēmu lai ļautu cilvēkiem vairāk uzzināt par viņu, kā arī es vēlos, lai Dievs to vairāk svētī.

  Jūs varat sazināties ar Nancy Austin kundzi, izmantojot viņas e-pastu: nancyloanhelp@gmail.com

  Paldies
  Krystal Arlan

 13. oceanicfinance
  29/01/2018 02:55 | Saite

  Tas ir Oceanicfinance, mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, mums ir reģistrēta un licencēta aizdevumu sabiedrība. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai samaksātu rēķinus? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību? vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nopirktu dzīvokli? mēs piedāvājam visa veida aizdevumus no 2 000 eiro līdz 2 000 000 eiro, ja jūs interesē saņemt jebkāda veida aizdevumu. E-pasts: Oceanicfinance113@gmail.com vai whatsApp: +1 (267) 725-7570

 14. oceanicfinance
  06/12/2017 14:02 | Saite

  vai jums ir nepieciešams īsts aizdevums uzņēmējdarbības nolūkos vai lai nomaksātu parādu Tagad sazinieties ar Kellie Wilson kungu par īstiem aizdevumiem pa e-pastu: Oceanicfinance113@gmail.com vai +1 (267) 725-7570

 15. SERGEY YAKUBOVA
  03/07/2017 22:45 | Saite

  PIEEJAMIE LĪGUMA PIEDĀVĀJUMI BEZ IEPRIEKŠĒJĀS MAKSAS

  Sveiki,

  Kādas ir jūsu finansiālās vajadzības?
  Mēs izsniedzam aizdevumus no vismaz $ 2000 līdz maksimāli $ 100,000,000.00 ar ērtu ilgumu, kas svārstās no 1 līdz 30 gadiem ar ļoti samazinātu procentu likmi 3%.

  Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums?
  Vai jums ir nepieciešams individuāls aizdevums?
  Vai jūs vēlaties iegādāties automašīnu?
  Vai vēlaties refinansēt?
  Vai jums ir nepieciešams hipotekārais kredīts?

  Vai jums ir nepieciešams milzīgs kapitāls, lai sāktu savu biznesa priekšlikumu vai paplašināšanu? Vai esat zaudējuši cerību, un jūs domājat, ka nav izejas, un jūsu finanšu slogs joprojām pastāv?
  Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, lai varētu veikt biznesa sadarbību

  Sazinieties ar mums pa e-pastu: constantloanfirm1@gmail.com

 16. Stevswobe
  08/04/2017 07:36 | Saite

  как заработать сидя дома в декрете http://gryubesi.ru/Smotrite-pryamo-seichas-prikol-absolyutno-besplatno-Kak-zarabotat-zoloto-v-hearthstone.html заработать немного денег прямо сейчас

 17. Mr Grey
  05/03/2017 23:12 | Saite

  Mēs dodam aizdevumus dažādiem mērķiem. Mēs piedāvājam minimālo summu 5,000.00 līdz 10.000.000 ar zemu procentu likmi 2% periods: līdz 25 gadiem, atkarībā no kredīta summas, kas jums nepieciešams. klienti ir vecāki par 18 Šī aizdevuma darījums ir 100% garantēta nopietnu klientiem. Lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevumu jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu: markusgreyloanfirm@gmail.com

 18. Paloma Pablo kungs
  22/02/2017 00:52 | Saite

  Lai pareizi iepazīstināt sevi, es esmu Paloma Pablo kungs privātais aizdevējs i dot no aizdevuma 3% procentu likmi. Tas ir finanšu iespēja pie jūsu durvīm solis, piemēro šodien un saņemt jūsu ātri aizdevumu. Ir daudzi, kas tur meklē finansiālu iespēju vai palīdzību visā vietām un vēl tomēr viņi nespēj, lai iegūtu vienu. Bet tas ir finanšu iespēja pie jūsu durvīm solis, un kā tādu jūs nevarat atļauties palaist garām šo iespēju. Šis pakalpojums ir sniegt gan privātpersonām, uzņēmumiem, biznesa vīriešiem un sievietēm. Pieejamie aizdevuma summa svārstās no jebkādu summu pēc Jūsu izvēles Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu: palomapabloloancompany@gmail.com

  Kredīta pieteikuma forma FILL un atgriezties.

  Pilnais vārds………………………………
  Personal tālruņa numurs ……………………….
  Valsts …………………………………….
  Adrese………………………………..
  Valsts…………………………
  Vecuma ………………………………………
  Ģimenes stāvoklis……………………………
  nepieciešama kā aizdevums aizdevuma summa ……………………………….
  Aizdevuma termiņš ……………………………
  Mēneša ienākumi………………………..
  Nodarbošanās ………………………………
  Vai esat piemērots pirms? …………………..

  Atzīstot šo informāciju, mēs nosūtīsim Jums mūsu ziņā kopā ar atmaksas grafiku un Ja jūs piekrītat noteikumiem un nosacījumiem, jūs stāvēt, lai saņemtu savu aizdevumu ietvaros 24 stundām. Tas ir atkarīgs no jūsu nopietnību un steidzamību iegūtu aizdevumu. Es labprāt gaida savu ātru atbildi, Patiesā cieņā, Paloma Pablo kungs

 19. AIZDEVUMA AIZDEVUMU
  16/10/2015 05:16 | Saite

  Uzmanību !!

  Tas ir Aso ietaupījums un aizdevumu kreditēšanas uzņēmums. ja jums ir nepieciešams kredīts, lai personīgo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nodzēstu visu savu rēķinu, lūdzu sazinieties ar mūsu mūsu šeit e-pastu:finance_institute2015@outlook.com lai iegūtu vairāk informācijas. Jūsu informācijai, mūsu uzņēmums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni nokļūt atpakaļ pie mums nekavējoties, lai saņemtu darīts ar savu kredīta pārvedums apstiprinājuma dokuments ok.

  Sazināties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

  Nevilcinieties piemērot.

  AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!