Aktuāli, Promo Lektori -DF | Infinitum 8

Ir atvērta pirmā digitālās stratēģijas ražotne!

Šī gada 19. maijā radošajā RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Durbes ielā 4, Rīgā, norisināsies konference “Digitālā Fabrika”, kuras laikā ikviens Latvijas uzņēmējs varēs izveidot savu digitālo stratēģiju, lai attīstītu uzņēmējdarbību internetā. Visas dienas garumā norisināsies ne tikai mārketinga stratēģu lekcijas, bet būs iespēja individuāli ar ekspertiem pārrunāt sava uzņēmuma iespējas digitālajā vidē.

“Mūsu mērķis, organizējot konferenci, ir runāt par visu svarīgo digitālajā vidē, pat tad, ja tas ir šķietami nenozīmīgs sīkums. Uzņēmējiem ir jābūt informētiem par visu. Ar katru reizi mēģināsim šo latiņu celt,“ atklāj Aigars Armanovs, digitālās mārketinga konferences “Digitālā Fabrika” dibinātājs. “Latvijas uzņēmējiem jāspēj ātri apgūt visas digitālajā mārketingā nepieciešamās prasmes, lai spētu konkurēt ne tikai Latvijā, bet arī citu valstu tirgos.” To, cik svarīgi ir sekot līdzi aktualitātēm digitālajā vidē, apliecina arī strauji mainīgās aktualitātes interneta lietotāju paradumos.

Lektoru lokā būs tādas personības kā:

Zuarguss – Emocionālā intelekta kursu vadītājs, lielisks palīgs uzņēmējiem, attīstot komandu efektivitāti. Zuarguss palīdz uzlabot pašsajūtu un darba spējas, analizējot mūsu emocijas. Digitālajā Fabrikā viņš sniegs padomus, kā realizēt Tavu potenciālu biznesā!

Jānis Birģelis – Viens no četriem Google sertificētajiem treneriem Latvijā, kā arī Digital Journey treneris, kurš sadarbojoties ar Google, vada apmācības jaunajiem uzņēmējiem, mārketinga speciālistiem, mediju aģentūrām un uzņēmumiem par Google produktiem.

Zigurds Zaķis – Zigurds ir komunikācijas stratēģiskais plānotājs, kā arī viens no pieredzējušākajiem reklāmas, komunikācijas, zīmolvedības un mārketinga praktiķiem Latvijā. Ar savu pieredzi viņš vēlas dalīties arī ar Tevi!

Enno Ence – Gada laikā Enno ģimenes uzņēmumam Milzu!, kas izplata graudaugu brokastu pārslas, izdevies iekarot 10% pašmāju tirgus. Kā jaunajam uzņēmumam izdevies izveidot arī veiksmīgu digitālo stratēģiju? Enno Tev šo stāstu uzticēs Digitālajā Fabrikā.

Elīna Jurkāne – Satura mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste. Ikdienā Elīna vada Infinitum 8 satura nodaļu, apmācības uzņēmumiem par komunikācijas tendencēm un ir Digital Journey satura mārketinga trenere. Digitālajā Fabrikā kopā ar Elīnu liksim pareizo satura mārketinga mehānismu!

Un vēl daudzi citi!

Ko uzzināsi Tu?

  • kā izprast savu klientu uzvedību un domu gājienu;
  • vai Tevis radītā interneta vietne ir atbilstoša 2016. gada patērētāju vajadzībām;
  • kāds ir reālais ieguvums no datu mērīšanas un analizēšanas;
  • kādi ir galvenie riski, veidojot biznesu online vidē;
  • kādam jābūt saturam digitālajā vidē, lai komunikācija ar klientu būtu veiksmīga;
  • reālus pieredzes stāstus no uzņēmumiem, kas šobrīd jau darbojas digitālajā vidē.

Iegādājieties biļetes un vairāk par konferenci uzziniet mājaslapā http://ej.uz/digitalafabrika-2016 un lapās sociālajos portālos Facebook un Twitter.

Konferenci “Digitālā Fabrika” rīko digitālā mārketinga aģentūra “Infinitum 8”.

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!