Kafijas pauze Grūtību jēga | Monday, foto-www.bigstockphoto.com

Grūtību jēga

Kādu dienu kokonā, no kura tūlīt, tūlīt bija jāizčilas tauriņam, pārādījās sīka plaisiņa. Zēns, kurš tai brīdī gāja garām šim brīnumam, apstājās un sāka vērot, kā tauriņš cenšas tikt ārā no sava kokona. Tauriņš izmisīgi cīnījās, bet plaisa kā nevērās, tā nevērās vaļā. Zēnam likās, ka tauriņš pamazām zaudē spēkus un entuziasmu. Zēns nolēma palīdzēt tauriņam. Viņš paņēma savu skolas papīra nazīti un pārgrieza kokona plaisu. Tauriņš nekavējoties izkūleņoja no tā ārā, bet tā ķermenis bija vājš un bezspēcīgs, viņa spārni knapi kustējās. Zēns turpināja vērot tauriņu ar gaidām, ka tūlīt, tūlīt tas izpletīs spārnus plaši un vareni, un pacelsies gaisā. Taču tas nenotika! Un visu atlikušo mūžu tauriņam, lai kaut kā pārvietotos, nācās smagi vilkt savu ķermeni un spārnus, kas tā arī neatvērās. Tauriņš vienkārši nespēja lidot. Kritiskajā brīdī zēns, labu gribot, bija nodarījis nelabojamu ļaunumu. Zēns nezināja, ka tauriņam stumšanās caur šauro spraugu bija nepieciešama, lai spēcinošs šķidrums no tauriņa auguma pārvietotos uz spārniem, kas nodrošinātu tā spēju lidot. Dabas likumi piespiež tauriņu smagi strādāt izlaušanās brīdī, lai pēcāk tas kļūtu pietiekami stiprs, lai augtu, lidotu un izdzīvotu.

Vai nav tā, ja mums ir iespēja izvairīties dzīvot bez grūtībām, mēs kļūstam vāji un vārgulīgi? Dzīve dod mums izaicinājumus, lai padarītu mūs stiprākus, un lai mēs kļūtu par tiem, kam esam lemti.

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!