Izaugsme, Testi, Testi - izaugsme BOSI | Monday

BOSI tests – kāds ir tavs uzņēmējgara gēns

Ar BOSI testa (ASV) palīdzību, tu uzzināsi, vai tevi profesionālajā dzīvē virza Būvētāja, Oportūnista, Speciālista vai Inovatora gēns (un noskaidro, ko ar to iesākt). BOSI īsais tests ir bezmaksas rīks Uzņēmēja vai uzņēmības gēna noteikšanai. Tajā ir 10 jautājumi, un tā izpildīšana parasti aizņem 3-5 minūtes. Tūdaļ pēc testa izpildīšanas un autorizēšanās vari piekļūt testa rezultātiem.

Testa rezultāti sniegs būtisku informāciju par tavu Uzņēmēja gēnu, tavām stiprajām un vājajām pusēm, par tā ietekmi uz tavu biznesu un/vai karjeru, par tieši tev ieteicamajām panākumu gūšanas stratēģijām, tev piemērotākajiem biznesa modeļiem un citiem svarīgiem jautājumiem.

Šis nav parastais personības tests, kura rezultātā uzzināsi, ka esi tas, kas esi. Šis ir tests, kas var mainīt visu tavu dzīvi. Šis ir tests, kas spēj ienest daudz vairāk skaidrības un panākumu tavā biznesā un karjerā, kā visas tavas līdz šim apmeklētās apmācības un semināri kopā ņemti.

2 Komentāri

  1. Gints
    06/03/2017 07:44 | Saite

    Raksti savu komentāru šeit ..

  2. Anita
    18/04/2016 04:42 | Saite

    Raksti savu komentāru šeit ..

Atstāj komentāru

Tavs e-pasts nebūs pieejams publiski.

Aizpildi kontaktinformāciju šeit:

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

+

Monday.lv esam radījuši tev!

Ja tev tas patīk, pievienojies mūsu atbalstītājiem!